www.brigadaaprivydelek.cz

Sociální sítě

 

Využíváte sociální sítě? 

Napríklad facebook, google+ a velke mnozství českých serverů. Platí Vám za to, že tam surfujete, povídáte si s lidmi?

 Existuje vynikající projekt, který Vám za to bude platit. Tato sociální siť si svých klientů váží, protože ví, že jsou to oni a v nich síla, která umožnuje vydělávat.

Nechte si platit za to, co děláte bežne zadarmo. Pozvěte i své přátele a sdílejte skvělou českou sít. I aktivita vasich prátel se počítá.

Čím více jich bude, tím více vyděláte!  Více ve video. zde

Zde je odkaz, pod kterym je se třeba zaregistrovat!!! zde

 

Důležité upozorněni! Aby jste vydělávali, je nutné se stát VIP. To je zdarma, jen zaregistrujete svoje telefonní číslo, na které Vám přijde kód, který opíšete. Systém se Vás bude ptát na  toho, kdo Vás privedl. Tzv. otec.  Uveďte prosím   brigadaaprivydelek jako  jméno otce.

Po registraci budete vyzváni, pridat si brigadaaprivydelek do prátel.   Můžete nám napsat, rádi Vám poradíme, s címkoli budete potřebovat. 

A co je nejlepší. Za každou aktivitu máte body. Můžete se účastnit konferencí, lze provádět videohovory atd.... Vše zdarma!!!

 

 Kdo chce, může si pořídit akcie. A stát se spoluvlastníkem. Kdo nechce, může si nechat vyplácet peníze.  Akcie se nedají získat zde jinak, než aktivitou... Nelze si je koupit od firmy, ta je dává zdarma jen za aktivitu.